Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
ПОЛІТИКУМ
Міщенка з виборів знімають?
07-Жов-15 573 0.0 1
Вчора Центральна виборча комісія надіслала листа щодо зняття очільника Чернігівської обласної «Свободи» Андрія Міщенка зі змагання за посаду міського голови Чернігова. Причиною є те, що кандидата від «Свободи» під час прийняття документів оператор територіяльної комісії «помилково» зареєстрував самовисуванцем. Відповідно, ЦВК вбачає в цих діях порушення… з боку кандидата-свободівця та хоче усунути його від участи у виборах очільника обласного центру.

Своєю чергою, повідомляє прес-служба «Свободи», Андрій Міщенко розцінює це як перешкоджання у веденні політичної діяльності. «Зараз влада робить усе для того, аби не дати «Свободі» нормально вести виборчу кампанію. Фактично увесь час наші лідери змушені ходити на допити і суди, а не зустрічатися з виборцями чи організовувати публічні заходи.

До того ж, нині під арештом і судами перебуває низка кандидатів у міські голови та перших номерів списків до міських та обласних рад. Ба більше, через надумані причини виборчі комісії відмовляють «Свободі» в реєстрації кандидатів. Зокрема, приклад Кам’янця-Подільського, де свободівцям довелося в суді відстоювати право на участь у виборах.

Вочевидь, у особах представників «Свободи» вбачають сильних суперників, а тому з нами змагаються не чесною політичною боротьбою, а судовим та адміністративним тиском. Але запевняю, що нас це не зупинить на шляху до становлення української України, адже «Свобода» – вірний щит нації!» – наголошує керівник Чернігівської «Свободи».Теги:Свобода, ЦВК, Андрій Міщенко, місцеві вибориЧитайте також

Коментарі (1)
avatar
До речі, так само самовисуванцем на сайті ЦВК був "зареєстрований" висуванець РЛП на посаду Чернігівського міського голови.
avatar