реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Російський шпигун в оточенні Зеленського?

Юрій Бутусов вважає першого заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони України Руслана Демченка російським шпигуном в оточенні президента Зеленського:

"Він є не просто куратором створення Харківських угод щодо Криму, він ще й контролював їх виконання. Коли російські війська зосереджувалися в Криму, він, будучи першим заступником міністра закордонних справ за часів президентства Віктора Януковича, приховував усі їхні порушення, пересування. Не застосував жодних заходів, щоб оголосити про порушення Росією умов угод. Він є реальним учасником агресії Росії в Криму".

"Є указ президента Зеленського від 16 червня 2020 року, за яким Демченко є головою Комітету з розвідки при президенті України. У його руках вся інформація про те, як Україна веде війну з Росією... Саме Демченко був учасником наради в кабінеті президента, на якому було ухвалено рішення про перенесення, а точніше, фактичний зрив, спецоперації із захоплення "вагнерівців". Він повинен сидіти не поряд з президентом, а у в'язниці і давати свідчення контррозвідці".

Тарас МАРУСИКТеги:офіс президента, державна зрада, Тарас Марусик, вагнерівці, гібридна війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar