реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Регіоналка Бондаренко в ефірі каналу «Наш» назвала всіх українських військових «злочинцями»
17-Січ-21 664 5.0 0
Колишня народна депутатка від Партії регіонів Олена Бондаренко заявила, що українські військові є «злочинцями». Про це вона сказала в ефірі каналу «Наш» у розмові щодо війни на сході України.

На думку Бондаренко, присутність російських військових на Донбасі «довести неможливо» і доказів нібито немає. Натомість вона звинуватила українську армію в обстрілах міст з повітря - загальними фразами та без наведення доказів. Ексдепутатку також обурило, що українська армія «досі використовує на Сході зброю» та «досі воює».

«Той, хто зараз носить погони, за мораллю і за законом, це злочинці в нашій країні», - зробила висновок Олена Бондаренко.

Ведучий на це сказав, що через «цікаву передісторію» стосунків каналу із Нацрадою з телебачення та радіомовлення «змушений зробити застереження», що озвучене ексрегіоналкою є лише її точкою зору.

У соцмережах через заяви Бондаренко вже ширяться заклики до спецслужб про відповідну реакцію на її слова. Офіцер Генштабу Збройних сил України Анатолій Штефан, наприклад, написав, що впевнений – «якщо не буде реакцій на такі заяви з боку держави та правоохоронних органів, то реакція буде від ветеранів та воїнів Збройних Сил України».
Детектор Медіа


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:гібридна війна, Українська армія, Олена Бондаренко, Партія Регіонів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar