реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Рада чернігівського Руху: будуть зміни!

Рада чернігівської обласної організації Народного Руху проходила за участі голови НРУ Андрія Корната (на фото) та голови київського Руху Андрія Поляниці.

Обговоривши ситуацію в обласній організації НРУ, рада призначила на 6 лютого обласну звітно- виборну конференцію та на 16 січня установчу конференцію Ніжинської районної організації НРУ. Відповідальним за проведення останньої призначено Олександра Гомоляко.

Голова Народного Руху України Андрій Корнат представив шлях реформування Народного Руху, який має вивести партію, а з нею і політичний напрямок держави на ефективний український шлях. Для цього, зокрема, створюється своєрідний Кабінет міністрів Руху - експертні ради, які вироблятимуть напрацювання з усіх напрямків розвитку держави. Організаційно ж йде по Україні відродження рухівських структур, приводом для чого є необхідність приведення їх у відповідність з новим адміністративно - териоріальним поділом. Ставиться задача за два роки мати осередки Руху в усіх територіальних громадах держави. Завершити реформування Руху прийняттям нової Програми партії та оновленого Статуту має великий з'їзд Народного Руху 19 вересня наступного року. Чому великий? Бо планується, що делегати на нього будуть з усіх більш ніж 1400 громад України.

Рада розглянула також питання про роботу музею боротьби за відновлення незалежності України, затвердила план роботи на наступний рік тощо. Головував на засіданні заступник голови обласної організації Сергій Черняков.

Пресслужба обласної організації НРУ.Теги:НРУ, Сергій Черняков, Ніжин, Чернігівський Рух, Андрій Корнат


Читайте такожКоментарі (0)
avatar