реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Прокуратура вивчає прилуцьку аварію

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом забруднення земель.

Мова про халепу з каналізаційним колектором у Прилуках. У центрі міста стався прорив каналізаційного колектора, у результаті чого мешканці Прилук мають обмежене постачання води.

Прилуцька місцева прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 239 КК України – забруднення або псування земель речовинами, відходами чи іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров’я людей або довкілля, внаслідок порушення спеціальних правил, якщо це створило небезпеку для життя, здоров”я людей чи довкілля або інші тяжкі наслідки.

Встановлено, що у деяких мешканців центральної частини міста, а саме будинків, які знаходяться на перехресті вул. Шевченка та Гімназична, стічні води з каналізації затопили ванні кімнати, підвали та подвір’я.

Станом на сьогодні причини аварії не усунуті, стічні води каналізації продовжують затоплювати приватні будинки та подвір’я, що призводить до забруднення земель житлової та громадської забудови, пошкодження майна громадян.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні триває та перебуває на контролі Прилуцької місцевої прокуратури.

Довідка
Санкцією ч. 2 ст. 239 КК України передбачено покарання у виді обмеженням волі на строк від двох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.Теги:аварія, Прилуки


Читайте такожКоментарі (0)
avatar