Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Прокуратура стягує 84 тисячі боргу
29-Бер-15 926 0.0 0
Апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, внаслідок чого районний бюджет поповнився майже на 90 тис грн. Про це повідомила прес- служба обласної прокуратури.

Постановою Київського апеляційного господарського суду від 16.03.2015 підтримано позицію прокурора та суду першої інстанції про стягнення з приватного підприємства боргу за використання об’єктів комунальної власності Козелецької районної ради у сумі понад 84 тис грн.

Підставою для представництва прокурором інтересів територіальної громади у суді стало неналежне виконання відповідачем взятих на себе договірних зобов’язань. Незважаючи на те, що згідно умов договору суб’єкт господарювання взяв на себе обов’язок сплачувати орендну плату в розмірі, установленому Методикою розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної комунальної власності територіальних громад, кошти за використання об’єкта оренди надходили лише в розмірі, визначеному відповідачем самостійно. Від внесення змін до договору щодо фіксування ставки орендної плати згідно затвердженої органом місцевого самоврядування Методики підприємство ухилялося.

На даний час, за результатами розгляду справи судом апеляційної інстанції, рішення господарського суду області від 10.12.2014 набрало законної сили та скеровано для примусового виконання.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:прокуратура Чернігівської області, Козелець, місцеві бюджети, оренда


Читайте такожКоментарі (0)
avatar