реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Професор Пономарів потребує допомоги

Професор, мовознавець та перекладач Олександр Пономарів перебуває у лікарні у важкому стані. Про це повідомив доцент КНУ Дмитро Данильчук на своїй сторінці у Facebook.

«Наш колега, ветеран праці Інституту журналістики професор Олександр Пономарів нині в лікарні у важкому стані. Його лікування й реабілітація потребують значних коштів. Співробітники Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка звертаються до всіх із закликом допомогти Олександрові Даниловичу в цей надзвичайно складний для нього і його родини час», – написав Данильчук.

Також він залишив номер банківської картки, на яку можна перерахувати допомогу Олександру Пономареву:

5168 7456 0116 2826 (Картка оформлена на дружину Кучер Раїсу Яківну)

Олександр Пономарів — український мовознавець, перекладач, публіцист, громадський діяч. Доктор філологічних наук, професор кафедри мови та стилістики Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академік АН ВШ України, заступник голови Всеукраїнського товариства «Просвіта»; відповідальний редактор газети «Київський університет»; головний редактор «Записок Наукового історико-філологічного товариства Андрія Білецького». Автор понад 250 наукових, науково-популярних і науково-публіцистичних праць з історії, стилістики та культури української мови, її відродження та утвердження як державної, укладач і редактор навчальних посібників та словників різних типів.

Раніше повідомлялося, що Олександр Пономарів разом з колегами громадськими діячами виступив проти змін, які містить законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти», ухвалений Верховною Радою в першому читанні 12 листопада.
ЧитомоТеги:факультет журналістики, українська мова, Олександр Пономарів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar