реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Призовників пов'язали з армією ...рушниками

У селищі Анисів, в одному з найбільших населених пунктів Чернігівського району відбувся «День призовника». Односельці урочисто проводжали новобранців до лав Збройних Сил України.
В центрі села, на алеї героїв проводити хлопців прийшли школярі, ветерани, жителі Ковпит та сусідніх селищ. Призовники поклали квіти до пам’ятника загиблим у Великій Вітчизняній війні та перед односельцями урочисто скали клятву рідній землі.

За українським звичаєм матері пов’язали своїх синів вишиваними рушниками-оберегами та дали батьківське напуття на гідну службу.

- Як мати, я звичайно хвилююсь за сина. Але в нашій родині всі чоловіки захищали батьківщину - діди в роки Великої вітчизняної війни, більш молодше покоління в лавах Радянської армії, тож навіть питання для Сергія, йти до українського війська чи ні, у нас не виникало. Він здобув вищу юридичну освіту і хоча в Збройні Сили України йде міцним парубком у 22 річному віці, вважаю, що саме в армії він пройде школу життя та по- справжньому змужніє, - розчулено розповіла мати новобранця Раїса Кубрак.
- До військової служби готовий. Хотілося б цікавої служби та здобути в армії якусь корисну спеціальність, - додав її син Сергій.

А в місцевій школі свято продовжилося концертом артистів Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
Концертні номери артистів і солістів військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України чередувалися демонстрацією відеороликів про сучасне українське військо.

Бути вірними синами свого народу і не зганьбити рідну землю, від громади району та селища, побажали новобранцям голова Чернігівської районної державної адміністрації Микола Кудрик, голова Чернігівської райради Михайло Литвин та голова Анисівської сільради Галина Лобода.

Чернігівській міський військовий комісар полковник Володимир Кравчук подякував батькам та селянам за виховання призовників, а призовникам здоровими і змужнілими повернутися до рідної домівки.

Цього дня в селі створилася неймовірно радісно-емоційна атмосфера. По закінченню концерту, ще довго не розходилися люди. Вони підходили до призовників, бажали доброї служби, гідно тримати марку рідного села.Теги:Анисів, армія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar