реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Привіт, епоха перевзування в повітрі!

Не пройшло ще й доби після виборів, як « нова команда» визнає, що будувала свою кампанію на суцільних маніпуляціях, брехні і підміні понять.

Отже, вже визнано, що за тарифи президент не відповідає. А що ж тоді з кінцем епохи бідності?

Корупціонерів президент не садить, це роблять суди. А як же тоді з епохою брехні? Ой, і хто ж тепер буде відрубувати руки ?

Війну не закінчити за день? А як же тоді з кінцем епохи жадібності і торгівлі на крові?

Ну, й особлива вишенька для мене : нова команда вже в один голос кричить,що мінські угоди - це єдиний реалістичний план повернення миру на Донбас. А як же договрняки і зрада, про яку щодня чули на паркетному телеканалі і від інших укропівців і т.д. Тобто ,Порошенко і тут говорив правду в суцільному морі криків про зраду ,жадібність і брехню.

Й щоб з іншими обіцянками новообраного президента не вийшло так само невдобно, як з цими, скасованими протягом 24 годин, нинішній парламент має допомогти їх виконати і негайно проголосувати за зняття депутатської недоторканості, повернення до КК статті про незаконне збагачення і тд. Тим більше, ці закони давно зареєстровані в ВР і деякі навіть пройшли перше читання. Привіт , епоха безвідповідальності і перевзування в повітрі.

Ірина ГЕРАЩЕНКОТеги:маніпуляції, Ірина Геращенко, перемога Зеленського, другий тур


Читайте такожКоментарі (0)
avatar