Головна › Новини › Спецакції
Приходьте помилуватися виробами ювелірного "Лобортасу"
11-Жов-10 1037 0.0 0
«Чернігів стародавній» запрошує на відкриття унікальної виставки «Діамант православної віри»

14 жовтня о 14.00 у рамках проекту «Мистецтво підтримує мистецтво» в Національному архітектурно-історичному заповіднику « Чернігів стародавній » (на Валу, в Колегіумі) відкривається виставка-продаж унікальних витворів сучасного православного ювелірного мистецтва.

Виставка у Чернігові відкриє цикл виставок-турне, які пройдуть у Москві, Санкт-Петербурзі, Мілані, Парижі, Лондоні, Нью-Йорку, Києві і будуть присвячені творчості великого ювеліра XIX - XX століть Карла Фаберже в проекті «Фаберже православний».

Ідею проведення виставки підтримало керівництво Чернігова та Чернігівської області, її організаторами виступили Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», Класичний ювелірний дім «Лобортас».

На виставці «Діамант православної віри» будуть презентовані роботи ювелірного Дому «Лобортас», серед яких мала лампада для благодатного вогню – прообраз лампади, в якій традиційно доставляється Святий вогонь з Єрусалиму до Києво-Печерської Лаври. Також «Лобортас» представить дорогоцінні предмети і прикраси, створені на основі найдавніших традицій і сучасних досягнень ювелірного мистецтва.

Серед експонатів відвідувачі зможуть побачити роботи, які одержали престижні нагороди і дипломи міжнародних виставок, а також роботи з приватних колекцій світських і духовних осіб.

Також у рамках виставки добродійна організація «Слов'янський фонд» представить унікальний проект «Парк Київська Русь» – Центр культури та історії Київської Русі. Метою проекту є відображення культурного і архітектурного образу Дитинця Києва V-XIII століть і атмосфери Київської Русі з максимальною історичною достовірністю.

На виставці в Чернігові шанувальники старовини та мистецтва зможуть також побачити унікальні візантійські амфори. Їх підводні археологи дістали з глибини понад 120 метрів, з так званого «Фороського корабля» XI-ХIII століття, затонулого біля мису Форос у Криму .

Виставка буде працювати в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» з 14 по 17 жовтня 2010 року за адресою: вул. Преображенська, 1 ( у виставковій залі Колегіуму , на Валу) . Час роботи виставки: з 10.00 до 18.00. Телефон для довідок: 0462 (608-603).

Організатори: Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», Класичний ювелірний Дім «Лобортас».
Партнери проекту: Чернігівська обл асна державна адміністрація, Чернігівська міська рада, Управління НБУ в Чернігівській області, Благодійна Організація «Слов'янський фонд» , Департамент підводної спадщини Інститут у археології Національної академії наук України .

Для акредитації засобів масової інформації: (050) 768-71-35; (0462) 647-145.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:виставка, ювелірний Дім Лобортас, діаманти


Читайте такожКоментарі (0)
avatar