Головна › Новини › ПОДІЇ
Прем'єр- міністр інспектував дорогу
03-Сер-18 528 0.0 0
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 2 серпня відвідав Чернігівську область. Мета – перевірка якості доріг, що будуються в регіоні, повідомляє сайт Чернігівської ОДА.

Очільник Уряду оглянув відремонтовану ділянку дороги М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ та ознайомився з ремонтом покриття ділянки дороги проспекту Миру (від мосту через річку Десна до Катерининської церкви) в місті Чернігові. Його супроводжували голова Чернігівської облдержадміністрації Валерій Куліч, голова обласної ради Ігор Вдовенко та в. о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

Серед іншого Володимир Гройсман повідомив про плани оновлення дороги «Київ-Чернігів». Це має стати одним з перших проектів реалізації п’ятирічного плану з’єднання обласних центрів України якісними автомобільними дорогами.

– Плануємо восени підписати угоду з міжнародними фінансовими організаціями на 160 мільйонів євро, які будуть спрямовані на повну реконструкцію дороги «Київ – Чернігів». Роботи розпочнуться навесні. – зазначив Прем’єр-міністр. – І я наголошую: побудувати дорогу – важливо. Але потрібно також дотримуватися норм безпеки руху – розміток, острівців безпеки, засобів контролю швидкісного режиму.

Урядовець наголосив, що ремонти доріг зараз ведуться по всій країні, і понад половина запланованих робіт уже виконані. При цьому оновлюються траси не тільки державного й міжнародного значення, а й місцеві дороги, на які цього року виділено 11,5 мільярда гривень коштів державного бюджету.


Довідково. На ремонт ділянки дороги М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ використано 71,7 мільйона гривень за рахунок Державного дорожнього фонду. Ремонт покриття ділянки дороги проспекту Миру – від мосту через річку Десна до Катерининської церкви – проводиться за рахунок співфінансування міського та державного бюджетів. Сума, запланована на 2018 рік, – 45 мільйонів гривень, з яких 23 мільйона гривень виділені Державним дорожнім фондом. Місто вкладає 21 мільйон. Загальна ж вартість робіт, розрахованих на кілька років, – 108 мільйонів гривень.Теги:укравтодор, дорога Київ - Бачівськ, Гройсман, Чернігівська ОДА


Читайте такожКоментарі (0)
avatar