реклама партнерів:
Головна › Новини › Село

Посівна на Чернігівщині розпочалась

10-Квіт-12 1039 0.0 0
Цими днями на Чернігівщині розгорнулась посівна кампанія. Про це повідомили у прес-службі головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Першими вийшли в поле трактори сільгоспвиробників Куликівського та Ніжинського районів, за ними до посівної почали долучатись товаровиробники інших центральних та південних районів області. Аграрії засіяли перші сотні гектарів ранніми зерновими та технічними культурами, зокрема, пшеницею, вівсом, ячменем та ріпаком.

Вже готовляться до виходу у поле сільгоспвиробники північних районів, і якщо погодні умови не погіршаться, то до кінця тижня практично вся Чернігівщина включиться у посівну. Наразі скрізь триває підготовка грунту, внесення мінеральних добрив, завершено перше підживлення озимих культур.

“Озимі на Чернігівщині перезимували в основному добре та задовільно, — говорить начальник відділу організації виробництва та маркетингу продукції рослинництва Тетяна Мілютенко. — Тому стоїть завдання максимально зберегти площі під озимими, застосувавши своєчасні та якісні підживлення азотними добривами та зробити все необхідне, щоб їх було не менше трьох заходів на кожному полі до початку формування та наливу зерна».

Вся посівна площа сільськогосподарських культур цього року на Чернігівщині планується в обсязі майже 1,1 мільйона гектарів, що на 19 тисяч га більше, ніж торік. Збільшення посівів відбудеться в основному за рахунок розширення площ під зерновою кукурудзою та кормовими культурами.

Минулого року посівна на Чернігівщині розпочалась також у перших числах квітня, проте цього року погодні умови з частими хвилями холодів, що супроводжуються мінусовими температурами та опадами снігу, заважають масовій сівбі.



Теги:Ніжинський район, Куликівський район, агропромисловий розвиток


Читайте також



Коментарі (0)
avatar