Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Поразка Росії: поляки обрали Анджея Дуду
25-Трав-15 1172 5.0 0
У зовнішній політиці Польщі час радикальних змін, наступник братів Качинських, сторонник найактивнішої підтримки України посідаю чільне місце на політичному Олімпі держави, зазначають Патріоти України з посиланням на польські ЗМІ.

Поляки втомилися від шантажу Кремля і вимагають повернення до курсу загиблого в Смоленську президента Качинського.

“Друзі мої, не вийшло. Так вирішили виборці. Демократія – це не тільки визнання результатів, а й повагу результатів виборів. Вітаю Анджея Дуду. Вітаю його з цим результатом і бажаю йому вдалого президентства Я бажаю йому вдалого президентства, бо бажаю добра для Польщі”, – сказав ще чинний президент Польщі.

Броніслав Коморовський у своєму виступі визнав поразку в другому турі виборів глави держави і привітав з перемогою Анджея Дуду.

Згідно з даними опитувань на виході з виборчих дільниць за 43-річного Анджея Дуду проголосували 53,0% виборців, за Броніслава Коморовського – 47,0%. Дуду дехто вже називає Далею Грибаускайте в штанях.

Варто зазначити, що якщо радикалізм Дуди на практиці буде не менше, Кремль отримає проблему вдесятеро більшу за Литву.Теги:Смоленська катастрофа, вибори, російська агресія, Україна - Польща, Анджей Дуда


Читайте такожКоментарі (0)
avatar