реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Поліція Чернігівщини першою в Україні впровадила новий інформаційний сервіс

Європейський рівень сервісу отримання інформації відтепер забезпечить поліція Чернігівщини. Це стало можливим завдяки інноваційній програмі інформування громадян про реєстрацію заяв та повідомлень, розробленій та впровадженій Управлінням інформаційної підтримки та координації поліції «102» ГУНП в Чернігівській області.

Якщо раніше громадяни жалілися у пресі та інших ЗМІ, що часом не можуть додзвонитися в поліцію, то після вводу в дію нової лінії «102» кожен гарантовано має змогу повідомити оператору про злочин чи зробити заяву.
Також у заявників часто виникали питання у кого можна уточнити інформацію про стан розгляду поданих заяв і повідомлень.

З 23 лютого Головне управління Національної поліції в Чернігівській області впровадило нову систему інформування громадян через СМС-повідомлення. Віднині їм не потрібно ламати голову, що сталося з їх заявою, чи вона дійсно зареєстрована і кому доручене розслідування.

Якщо на лінію «102» оператору надходить із мобільного телефону повідомлення про злочин чи подію, то після внесення інформації в Єдиний облік на мобільний телефон заявника прийде СМС-повідомлення з логіном і паролем, за допомогою яких він зможе отримати інформацію, де зареєстровано його повідомлення, кому доручено розслідування і його контактні телефони на спеціальному інформаційному порталі ГУНП в Чернігівській області: http://212.1.110.83

Для зручності на сайт можна буде зайти й з мобільного телефону. Тож тепер дізнатися, чи зареєстровано заяву та у кого вона на розгляді, жителі Чернігівщини зможуть навіть не встаючи з дивану.

Сектор комунікації поліції Чернігівської областіТеги:102, поліція Чернігівщини, сервіс


Читайте такожКоментарі (0)
avatar