реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Поки влада переймається прапорами – ціни на пальне стрімко зростають

17-Трав-11 1392 0.0 3
Офіційна інфляція споживчих цін в Україні у квітні сягнула 1,3%, а за січень-квітень 2011 року склала 4,7 відсотка.
У квітні понад усе продовжували зростати ціни на продукти харчування: овочі подорожчали на 6,8%, фрукти – 4 відсотка.
Проте, серед лідерів опинилися ціни на електроенергію і пальне, які зросли в Україні у квітні відповідно на 15,1% і 4,9 відсотка.
Це, безумовно, автоматично провокує подальше зростання цін на усі товари і послуги в країні.

Так, бензин найбільш популярної марки А-95 впевнено перетнув у квітні десятигривневий бар’єр за літр і досяг вже за курсом НБУ 1,3 долара США.
Не відстає від А-95 і основне для сільського господарства пальне - дизельне, яке ось-ось перескочить позначку 10 грн. за 1 літр.
Нагадаємо, що 14 квітня експертно-аналітична група з питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів і розвитку нафтопереробної промисловості при Міненерговугілля рекомендувала АЗС встановити верхню межу вартості на нафтопродукти не вище 9,95 грн. за літр бензину А-95 і 9,45 грн./л на дизельне паливо. Попередній ціновий коридор був встановлений на рівні 9,85 і 9,35 грн. відповідно.
Але марними виявилися не тільки ці рекомендації, погрози через засоби масової інформації урядовців застосувати санкції проти їх порушників, але зростанню цін не завадило навіть зменшення акцизного збору на бензин.
Отже, уряд Азарова-Януковича довів, що не здатний стримати зростання цін на пальне і фактично відсторонився від цього.
Натомість, за порадами піар-радників і КПУ, державні мужі на всіх рівнях, зосередились на вивішуванні на 9 Травня «провокативних» червоних прапорів. Ця тема, як завжди, активно «розкручувалася» за допомогою шоу-програм на олігархічно-державних ЗМІ.
Найбільше від такої «політики» партії влади продовжують страждати найбідніші українці. Це - мільйони пенсіонерів, безробітних, багатодітних, бюджетників і широких верств найманих працівників, що жевріють за рахунок вирощування овочів на власних чи батьківських земельних ділянках або так званих дачах, які розташовані далеко від місць їх проживання.
Тож подорожчання пального, а слідом за цим і усіх цін в державі, вкотре боляче вдарить по більшості українців та збільшить надприбутки жменьки олігархів і їх обслуги з партії влади.
Не дивно, що партія влади взяла курс на зомбування людей, невдоволених економічними негараздами, вже не тільки черговими обіцянками або помпезними святкуваннями, але й на розбрат українців, які мають різний погляд на трагічні сторінки минулого України.

Сергій Соломаха

Ціни на пальне у березні 2011 року

Ціни на пальне у травні 2011 року

Коментарі (3)
avatar
1
А чи не відноситься оце:
"... державні мужі на всіх рівнях, зосередились на вивішуванні на 9 Травня «провокативних» червоних прапорів. Ця тема, як завжди, активно «розкручувалася» за допомогою шоу-програм на олігархічно-державних ЗМІ. Найбільше від такої «політики» партії влади продовжують страждати найбідніші українці."
- до тих статей про статуї, які писав Соломаха раніше?
Чи у нього подвійні стандарти? dry
avatar
2
Тож подорожчання пального ... збільшить надприбутки жменьки олігархів і їх обслуги з ПАРТІЇ ВЛАДИ.

Это не совсем так – олигархов обслуживают ВСЕ ПАРТИИ!
Надо говорить людям правду, пан Соломаха.
dont

avatar
3
тарасік1313, мова йде про збільшення надприбутків(саме надприбутків!) жменьки олігархів і їх обслуги з партії влади, а не про обслуговування взагалі.
То які претензії?
Нема за що гавкнути: "А Баба-Яга проти"?
avatar