Головна › Новини › ПОДІЇ
Почни реформи з себе! Янукович уже почав...
23-Лют-11 1857 0.0 5
Як відомо, розташованій у карпатській Гуті резиденції "Синьогора" лише вісім років. Її збудувала у 2003 для президента Кучми "Укрзалізниця" під патронатом покійного Георгія Кірпи.

Вже тоді цей об’єкт став скандальним через свою розкіш - він коштував не один мільйон доларів.

За часів Кучми президентська резиденція була на балансі Львівської залізниці. При Ющенку об'єкт №1 завели в склад Державної організації "Резиденція "Синьогора", яка управляє ще санаторієм "Синьогора", розташованим в 2 кілометрах від резиденції.

У 2005-му на хвилі помаранчевої революції Ющенко спочатку хотів "Синьогору" продати, але згодом передумав. Вона стала улюбленим місцем відпочинку Ющенка, туди приїздили Саакашвілі та Депардьє. Крім того, в резиденцію почали водити екскурсії.

Після приходу нового президента Януковича екскурсії припинили. А натомість знову почали колосальний ремонт.

Як розповіли "Українській правді", перед новим роком до приїзду Януковича всередині резиденції переробили все, залишили тільки зовнішню коробку, зірвали паркет, поламали перегородки, попересаджували ялинки. Літню альтанку для набожного президента замінили на капличку...

Джерела розповідають, що під час передноворічного облаштування з "Синьогори" вивезли 600 тонн сміття. Всю цю вакханалію керівник ДУС у коментарі журналістам назвав "плановим ремонтом".

Але ще не все. На території резиденції є невеликий "мисливський будинок" зі зрубу. Кажуть, що всередині висіли дві шкури і дві голови-трофеї. Зараз у планах нового господаря - на його місці побудувати капітальний великий будинок, фактично другу резиденцію.

Можливо тому деякі видання навіть писали, що на території резиденції зводять будинок для президента Росії Дмитра Медведєва

Якщо минулого року "Гарант" освоїв лише 10 мільйонів, то у 2011 в планах стоїть 23 мільйони.

Повідомлення про те, що резиденцію президента ремонтують люди з вадами слуху, спочатку викликає усмішку - напевно, щоб будівельники нічого не почули і зайвого не бовкнули, пожартує хтось.

Проте, як виявилось, підприємство "Гарант" вже не вперше фігурує у скандальному VIP-будівництві. Протягом 2003-2004 у Воловецькому районі Закарпаття будували дачу для тодішнього глави адміністрації президента Віктора Медведчука під вивіскою бази футбольного клубу "Динамо" (Київ).

Згідно з повідомленням Департамент зв’язків з громадськістю МВС, фінансувався об’єкт за кошти Львівської залізниці, а частину виконаних робіт, як не дивно, оплатила Львівська обласна організація глухих.

У 2005 році, після приходу помаранчевої команди, за фактом зловживань була порушена кримінальна справа. І Медведчук, і Суркіс навіть викликались на допити до Закарпатської обласної міліції.

У відповідь "Динамо" заявило, що для будівництва бази "був укладений і оплачений у повному обсязі контракт із підприємством "Гарант-УТОГ"

Зважаючи на те, що підприємство засноване Українським товариством глухих, воно має суттєві пільги. Так, "глухі" за законом не платять податок з прибутку підприємств, не є платником збору за провадження торговельної діяльності та діяльності з надання платних послуг , не платить земельний податок і платить мінімальний соціальний внесок (5,3%, тоді як для бюджетних установ єдиний внесок встановлено у розмірі 36,3% визначеної бази нарахування).

Отже при ремонті імені Януковича суттєво зекономили ще й на відрахуваннях до бюджету.

Олімпійський резерв

Історія про ремонт президентської штаб-квартири у Карпатах дисонує з заявами влади про навантаження на бюджет, в зв'язку з чим в Україні планується підвищення пенсійного віку.

Загалом протягом 2011 року на фінансову підтримку курортно-санаторних закладів ДУС піде 122 мільйони з загального і ще 8 мільйонів - зі спеціального фонду бюджету. Це лише на 46 мільйонів менше тих коштів, які буде витрачено на підтримку всіх українських інвалідів.
За повідомленням "Української правди" Українська правдаДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Янукович, Синьогора, реформи, товариство глухих


Читайте такожКоментарі (5)
avatar
1
Дуже жадібні, з "печерною" свідомістью люди... І криша зовсім зїхала із цим футболом... це ж, не від великого ума.
avatar
2
Конечно, с моральной точки зрения (при дефиците денег в бюджете страны) такие дорогостоящие ремонты резиденций надо осуждать, но …
Давайте об этом спросим граждан Украины – «Должен ли глава государства иметь несколько резиденций для приёма почётных гостей – президентов, королей, принцев, знаменитостей?»
Несомненно, пенсионеры и малоимущие скажут – «должен, но не такие шикарные».
Бизнесмены скажут – «обязательно надо, и чтоб не хуже, чем на Западе. При капитализме, политика – это, прежде всего, бизнес, а не борьба идеологий». Бизнесмены хорошо знают, что на деловых встречах важно показать себя – свою состоятельность.
Ну, а для олигархов это не вопрос – их и спрашивать не надо.

Из статьи видно, что все наши Президенты (Л. Кравчук наверно просто не успел) занимались строительством и перестройкой своих резиденций. Хорошо это или плохо?
Я уверен, что если бы народ жил побогаче, то и не возмущался бы. А так…

А теперь немного приблизительных подсчётов.
Если не дать эти 23 млн. грн. на очередной ремонт резиденции, а разделить между 13 млн. пенсионерами, то выйдет каждому всего лишь по 1,77 грн. в год (!) Маловато будет.
А если лишить всех народных депутатов ВР (450 чел.) ежемесячной зарплаты (грубо берём по 20 тыс. грн.), и разделить её на пенсионеров (9 млн. грн. делим на 13 млн. пенсионеров), то получим ежемесячную добавку к пенсии аж 70 копеек (!). Совсем плохо!
Вывод – не там мы деньги на свою пенсию ищем. Вся беда в том, что все наши заработанные деньги мимо казны идут – законно (так как все прибыльные заводы уже не государственные), и не законно (теневая экономика).

А ещё я подумал – ведь большинство из нас также любит шикануть, как и наши президенты. Видно, у всех у нас это в крови.
Вспомните – в стране кризис, инфляция, безработица, а у нас на Новый год столы ломятся от еды и выпивки (нет, ну, не у всех конечно). А про свадьбы я уже не говорю:
«Любовь – до гроба. ЗАГС – в цветах.
Медовый месяц на «ушах»,
И вот семья уже в долгах».

Ну, прямо как у нас в стране.

avatar
3
Просто з цих десятків і сотень мільйонів гривень склаються мільярди. Питання, чи варто було затівати нам турнір з футболу 2012 року?
Тепер усі гроші йдуть туди, а це вже десятки, а може й сотні мільярдів. Невже стадіони і готелі з ресторанами найнеобхідніші? Який результат в бюджеті отримаємо після цього? Хазяїна в країні не було і видно нема.
avatar
4
"Хазяїна в країні не було і видно нема" - полностью с Вами согласен.
avatar
5
Как Дуб на троне посадили- златую цепь братки спилили Команду Дуба Чечекот всем кнопкодавам подает В Верховной Зраде на дорожках следы кровавые зверей Что стульями не понарошку бьют стариков ( не из людей) Там Ганька вслед за Дубом ходит на журналюг тоску наводит И применяет ложь и прыть чтоб тупость Лидера прикрыть Пойдешь направо- там Азаров Налево- хитрый молдован Что ни министр- герой кошмаров Что ни советник - то болван Там нет людей средь них нормальных Куда ни глянь- везде бандит Правителей РЫГИ-АНАЛЬНЫХ народ свободный победит Терпенье лопнет у народа И власть отнимут у урода
И сгинет зло и сгинет тьма ДАВНО БАНДИТОВ ЖДЕТ ТЮРЬМА
avatar