реклама партнерів:
Головна › Новини › Гаряча точка

Почастішали пожежі

Останнім часом на території області спостерігаються несприятливі погодні умови, пов'язані з різким пониженням температури. Як наслідок, лише з 20 серпня по сьогодні виникло 29 пожеж, з яких 24 в житловому секторі. Основними причинами виникнення пожеж є порушення правил пожежної безпеки при експлуатації приладів опалення, порушення правил експлуатації електрообладнання та необережне поводження з вогнем.

Так, 28 серпня в м. Чернігів по вулиці Мстиславська, 171 о 09 год. 45 хв. сталася пожежа у підвальному приміщенні п'ятиповерхового житлового будинку. Як з'ясувалося, причиною стало необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено. Врятовано матеріальних цінностей на суму 15 000 грн.

В селі Велика Доч Борзнянського району горів будинок гр. Дедюк Н.І. по вулиці Залізнична, 11. Причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі. Вогнем знищено покрівлю будинку та нанесено збиток на сумму 20 000 грн.

Шановні громадяни, щоб уникнути лиха та захистити власну оселю й життя від пожеж, Управління Держтехногенбезпеки в Чернігівській області закликає населення дотримуватися правил пожежної безпеки.

Прес-служба
Управління ДержтехногенбезпекиТеги:Велика Доч, мнс, пожежі, Надзвичайні ситуації


Читайте такожКоментарі (0)
avatar