Головна › Новини › ПОДІЇ
Побито не тільки простих людей, але й народного депутата
02-Груд-13 1095 0.0 0
Учора в Києві на вулиці Банковій "беркутівці" жорстоко побили народного депутата України від ВО "Свобода" Андрія Міщенка, який намагався захистити журналістів, що працювали поруч. Станом на 22:05 депутат перебуває у лікарні зі струсом мозку й численними забоями.

Як розповів потерпілий, близько 16:45 він разом з кількома народними депутатами вирушив на вулицю Банкову до Адміністрації Президента, де на той момент тривало силове протистояння, яке загрожувало перерости у жорстоку сутичку. "Після прес-конференції лідерів опозиції ми прийшли на місце подій, де планували утворити живий ланцюг, аби запобігти ескалації насильства. Під час першої хвилі атаки "Беркута" на протестувальників я буквально витягнув близько десяти журналістів і врятував їх від розправи. Коли ж покотилася друга хвиля, схоже, що "беркутівці" дістали наказ бити народних депутатів. Тож коли я показав своє депутатське посвідчення, п'ятеро озвірілих силовиків кинулися мене дубасити, причому цілили саме в голову. У результаті опинився в лікарні. Дістав струс мозку, по всьому тілу, на спині, руках – численні забої. Депутатське посвідчення також безслідно зникло", – повідомив народний депутат свободівець Андрій Міщенко.

Внаслідок провокацій біля Адміністрації Президента депутатові від ВО "Свобода" Олексієві Кайді невідомі цеглиною розбили голову, в результаті чого він також потрапив до лікарні.

Фото Валентина Лунейка


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Беркут, Свобода, Андрій Міщенко, побиття


Читайте такожКоментарі (0)
avatar