реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
По бізнесу Азарова-молодшого нанесли удар
11-Січ-14 975 4.0 0
На початку січня кияни провели декілька рейдів по кіосках хлібної фабрики «Кулиничі», що має відношення до бізнесу регіоналів Володимира Мисика (уродженця с. Кулиничі Харківської області, звідси й назва торгової марки) та Олексія Азарова, сина прем’єр-міністра Миколи Азарова.

Використовували інформаційні наліпки із закликом не купувати "Кулиничі" і тим самим не фінансувати бізнес членів Партії регіонів.

Наступним кроком, за словами учасників рейду, буде пікетування Голосіївської районної адміністрації з вимогою прибрати незаконно встановлені МАФи. Дату буде повідомлено додатково.

"Якщо нас не почують і після цього - поїдемо блокувати завод "Кулиничі", що знаходиться під Києвом.

Кіоски Азарова-Мисика будуть зметені з вулиць Києва!

Кияни, приєднуйтесь, виходьте з Фейсбуків та на ділі доведіть свою любов до рідного міста!", - зазначив з цього приводу на своїй сторінці у Фейсбуці ініціатор акції, громадський діяч Юрій Андреєв.

Нагадаємо, кіоски фабрики «Кулиничі» почали масово зявлятися в Голосіївському районі столиці наприкінці минулого року. Встановлення цих МАФів, в яких продається продукція фабрики, вважають незаконним, адже в столиці досі діє мораторій на встановлення малих архітектурних форм


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Майдан, кулиничи, Азаров- молодший, пікетування бізнесу


Читайте такожКоментарі (0)
avatar