Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Підпільний бензин привів угруповання до суду
18-Жов-10 935 0.0 0
Засуджено членів злочинного угруповання, які підпільно виготовляли пальне

Набув чинності вирок Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області за кримінальною справою, порушеною Управлінням СБ України в Чернігівській області стосовно осіб, які налагодили підпільне виробництво пального.

У липні 2009 року 45-річний приватний підприємець відкрив підпільний цех, де, використовуючи спеціальне обладнання, організував незаконне виготовлення автомобільного бензину марки А-76 для подальшого збуту. До цього протиправного бізнесу він залучив іншого працівника фірми, який за вказівкою керівника займався безпосередньо виготовленням пального.

Отриманий кустарним шляхом бензин низької якості спільники збували за допомогою приватного підприємства, яке не сплачувало в державну скарбницю акцизний збір за вироблену продукцію.

Протягом трьох місяців підпільні виробники виготовили та реалізували близько 28 тис. літрів пального на загальну суму понад 100 тис. грн. Отримані кошти організатори незаконного виробництва використали для господарських потреб комерційного підприємства.

Співробітники спецслужби припинили діяльність учасників злочинної групи під час спроби реалізації 2,5 тис. літрів підробного бензину на адресу одного з вітчизняних підприємств.

Згідно з вироком суду організатора протиправного бізнесу визнано винним за ч. 2 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. Його спільника визнано винними за ч. 2 ст. 204 (незаконне виготовлення підакцизних товарів з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів) Кримінального кодексу України. Зловмисникам призначено покарання у вигляді п’яти та трьох років позбавлення волі з іспитовим строком три та два роки.

За рішенням суду кошти, отримані злочинним шляхом, та технічні засоби, які використовувались у протиправній діяльності, конфісковано у прибуток держави. Апеляційний суд Чернігівської області залишив вирок без змін.

Прес-група Управління СБУ
в Чернігівській області
Теги:пальне, Прилуки, підпільний цех, СБУ в Чернігівській області


Читайте такожКоментарі (0)
avatar