реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Підакцизний кримінал

04-Бер-13 1322 0.0 0
Податкові міліціонери Чернігівщини розслідують кримінальні правопорушення на ринку підакцизних товарів

У лютому 2013 року, відповідно до ст. 276 нового Кримінального процесуального кодексу України, слідчим відділом ДПС у Чернігівській області 4 особам вручені письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за незаконне виготовлення, зберігання, збут та транспортування з метою збуту підакцизних товарів, а також незаконне виготовлення алкогольних напоїв, з недоброякісної сировини, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей.

Як зазначив начальник штабу УПМ ДПC у Чернігівській області Сергій Білоусов, у ході проведення обшуків у рамках даного кримінального провадження з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму майже 2 млн. грн.

У ході слідства з’ясувалося, що протягом 2012 року підозрювані займалися незаконною діяльністю у сфері обігу підакцизних товарів. Відповідні документи щодо законності походження спирту та його якості відсутні. Проведені лабораторні дослідження показали, що горілчані вироби становлять загрозу для життя та здоров’я тих, на чий стіл вони б потрапили. Подальше слідство триває.

До речі, горе-бізнесменам загрожує кримінальна відповідальність за ч. 3 ст. 204 Кримінального кодексу України, а саме: “позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з вилученням та знищенням вироблених товарів та конфіскацією обладнання для їх виготовлення”.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області
Теги:податкова, акциз, ДПС в Чернігівській області


Читайте такожКоментарі (0)
avatar