Головна › Новини › Анонси подій
Піаніст - екстреміст буде грати в Чернігові
03-Квіт-14 1885 0.0 0
П’ятого квітня піано-екстреміст Богдан на підтримку єдності України та в рамках всеукраїнського туру буде грати просто неба у Чернігові. Захід відбудеться на Алеї Героїв о 17:00. Організатор акції в Чернігові ЧОМГО «Світанок».

Piano Extremist - хлопець на ім'я Богдан, що підтримував Євромайдан ще з листопада. На першому відео, що з'явилося в Інтернеті і зібрало вже понад 500 тисяч переглядів, Піаніст-екстреміст грає композицію Atlantique Nord Яна Тірсена: https://www.youtube.com/watch?v=GGaQ5BDNouM, а наступне відео, де Богдан грає в Українському домі після штурму принесло музиканту справжню популярність.

На Євромайдані піаніст майже від самого початку - спершу був волонтером в КМДА, і саме тоді відбулася доленосна "зустріч" музиканта з інструментом.

Богдан вийшов на вулицю на перекур і побачив фортепіано. І раптом відчув гостре бажання сісти і заграти. Усього за декілька хвилин поруч почали збиратися перші слухачі, але, щоб знов повірити в те, що його музика справді потрібна людям, музиканту знадобилося більше місяця вуличних виступів.

Чому музика?

Музика - це мова, зрозуміла кожному. Адже музика запалює вогонь у серцях, закликає до дій і одночасно висловлює тисячі переживань, мільйони емоцій, розвіює тривоги, дарує надію на краще кожному з нас. Музика пробуджує і втілює найкращі пориви людської душі.
Запрошуємо всіх приєднатися до акції!


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:піаніст Богдан, Майдан, єдність України


Читайте такожКоментарі (0)
avatar