реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Першим заступником голови Верховної Ради став Олександр Корнієнко

19-Жов-21 393 0.0 0
Народні депутати зі "Слуги народу", "За майбутнє" та групи "Довіра" обрали першим заступником Голови Верховної Ради голову партії "Слуга народу" Олександра Корнієнка.

Олександр Корнієнко з Києва, 1984 року народження. Одружений. Виховує двох доньок.

Навчався у КПІ, як хімік, та у Вісбадені, як психотерапевт. Працював журналістом, концертним директором гурту "Крихітка Цахес", організовував мистецькі фестивалі, зокрема, "День незалежності з Махном".

З 2006 — політичне консультування на виборчих кампаніях, після Революції гідності працював з новими партіями та кандидатами. 2015 року працював у штабі кандидата на посаду міського голови Миколаєва від партії «Самопоміч» Олександра Сєнкевича.

У травні 2020-го став одним з ініціаторів законопроєкту від “Слуги народу”, який за даними ЗМІ, фактично офіційно дозволяє непрямий підкуп виборців в умовах пандемії коронавірусу.

Згідно з декларацію за 2020 рік, дохід сім'ї Корнієнко становив понад 1,2 млн грн. Зокрема, у Верховній Раді Корнієнко заробив 510 тис. 426 грн. Політик задекларував 104,9 тис. грн і $150 на банківських рахунках. У власності Корнієнка та його дружини — квартира в Києві площею 113 м² і вартістю 4,4 млн грн, квартира в Черкасах площею 85 м² вартістю 200 тис. грн та земельна ділянка та будинок у Київській області. Корнієнко також задекларував автомобіль Citroen C5 Aircross HDi 180 2019 року випуску вартістю майже 951 тис. грн. і 50 % авторських прав на пісні групи «2Саша»

запам'ятався скандалами щодо протеґування кандидатки на посаду голови Держкіно та секситсським обговоренням однієї з народних депутаток.Теги:Держкіно, Слуга народу, Олександр Корнієнко, сексизм, Верховна Рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar