реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Перший герой - той, що відкрив вогонь по ворогу
15-Квіт-21 487 5.0 0
Його ім'я повинна знати вся Україна! Це національний герой. Бо він був першим, хто насмілився відкрити вогонь по російських окупантах, хто психологічно поламав столітню мантру про "народи - браття", "росіяни - це свої ж". Отже, Вадим Сухаревський - нині командир батальйону морської піхоти 36-ї бригади берегової охорони.

13 квітня 2014 року відбувся перший бій після початку антитерористичної операції: українські воїни відбили атаку російської диверсійної групи полковника ФСБ Ігоря Гіркіна. Вперше українські воїни дали бій російським агресорам. Почалася війна за незалежність України.

В квітні 2014-ого Вадим Сухаревський на позивний «Борсук» - командир 3-ї роти 80-ї аеромобільної бригади. За наказом, разом із підрозділом висунувся в бік Слов’янська. Поблизу Семенівки саме 13 квітня і відбувся напад терористів на групу СБУ. Вадим зі своїми побратимами знаходився поряд, побачивши як бойовики гатять по українських спецслужбовцях, поранили кількох і почали наближатись, офіцер прийняв рішення втрутитись.

«Раніше ще жодного разу наші війська не відкривали вогонь по противнику. У мене був суворий наказ - ні в якому разі без команди вогонь не відкривати. Я зрозумів, що які б не були команди, а відповідальність за загибель наших побратимів буде лежати на мені. Я дав команду висунутися на БТРах вперед, і сам сів на місце стрілка, щоб вся відповідальність за це рішення була на мені. Вогонь на ураження я вирішив відкрити сам», - Вадим Сухаревський про події 13 квітня 2014-ого.
Ворог відступив, сбушники були врятовані.
Так українці вперше дали здачі російському окупанту.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:АТО, національні герої, донбас, Вадим Сухаревський, російсько - українська війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar