Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Перші дні воєнного стану
01-Груд-18 755 0.0 0
Очевидних змін на Чернігівщині – в прикордонній з агресором області нема. Більший ажіотаж тут викликав візит Президента України, ніж особливий стан. Проте військові об’єкти приведені в стан повної бойової готовності. І, як повідомив начальник прес- центру оперативного командування “Північ» Віталій Кирилов, планується призов оперативного резерву номер один, який направлять на військові збори. Особливо цікавлять армійське керівництво ті, хто має дефіцитні спеціальності.

Поліція повідомляє, що крім збільшення патрулів, залучення службових собак та активізації роботи на дорогах, що ведуть до міжнародних пунктів пропуску, жодних змін у їх роботі не відбулося. Єдине, що поліцейські радять : у прикордонних районах мати при собі документи, що засвідчують особу.

Спокійно і на кордоні – через нього не пропущено шість осіб, але це вже давно не є чимось незвичним. І якщо в перший день воєнного стану кордон перетнули на 37 відсотків менше людей і на 23 відсотки менше авто, то вже другого дня, за повідомленням прес- служби Чернігівського прикордонного загону, кількість перетинаючи кордон збільшилась. За добу пропущено 5800 осіб та 1600 машин."Голос України"Теги:ГУ НП в Чернігівській області, воєнний стан, російсько - український кордон, ОК Північ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar