Головна › Новини › Гарячий коментар
Партизанська війна проти міліції
09-Чер-10 1113 5.0 2
Більше 150 бійців ОМОНу, ФСБ та вертольоти підключені до пошуку партизанського загону, який офіційно називають бандою, очолюваною колишнім десантником. Загін провів кілька збройних нападів на міліцію і оголосив себе борцем з "єврейським фашизмом, що окупував Росію". Події відбуваються у Примор"ї Російської Федерації.

27 травня в селі Вербовому Дальнереченського району був знищений міліціонер. Він знаходився на чергуванні в відділення міліції. Труп був виявлений вранці з декількома ножовими пораненнями грудної клітки.

У ніч на 29 травня партизани атакували відділення міліції в селі Варфоломєєвка Яковльовського району. Міліціонери знищені. Саме відділення спалене.

3 червня на державній трасі Спаськ-Дальній — Варфоломєєвка, між селами Лазаревка і Яковльовка, атаковані міліціонери, що їхали на службовій машині. Є вбиті і поранені.

За повідомленнями місцевих жителів на Інтернет-форумах, партизани зайняли в тайзі стратегічно важливу позицію, маючи вихід з лісу відразу в 3 райони (Амурської Республіки) для завдання бойових ударів московським МВС і ФСБ.

Бійці є ідейними -- напередодні початку збройної боротьби вони опублікували на сайтах свій маніфест, де заявили -- кожен мужик, який є росіянином, повинен підтримати їх боротьбу. І місцеві жителі, за повідомленням сайту Утро.ру, таки підтримують повстанців. Їх очолює 32-літний колишній боєць ВДВ Роман Муромцев. Їх звернення закінчується словами "Слава Росії!".

На дорогах Примор"я міліція та ФСБ перевіряють усі машини. Місцевим жителям рекомендовано не виходити у тайгу. Територія прочісується з вертольотів, а тим часом у тайзі сталися кілька вибухів -- партизани встановили розтяжки з мінами, на яких підірвалися переслідувачі.
За повідомленням агентства «Праві новини» з посиланням на непідтверджені поки дані, партизани — з «Союзу Слов'ян Далекого Сходу». Тож розпад РФ починається.

За повідомленням сайтів Утро.ру, Братство.сом., Кавказ-центр та газети "Комсомольская правда".Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:міліція, Далекий Схід, Партизани, Приморя, Десантник


Читайте такожКоментарі (2)
avatar
1
Да здравствует свободная Дальневосточная Республика!
avatar
2
Слава России! Поддержим партизан - освободителей Дальнего Востока!
avatar