реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Пам'ятник Грінченку буде на вулиці Воровського

01-Сер-11 1328 0.0 0
У Києві до Дня Незалежності України встановлять пам’ятник видатному українському письменнику та педагогу Борисові Грінченку.
Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації, пам’ятник буде встановлено у сквері на вулиці Воровського, 18/2, біля адміністративного корпусу Київського університету імені Бориса Грінченка.

При цьому в КМДА зазначили, що місце розташування пам’ятника обрано не випадково, оскільки у цьому районі на вулиці Гоголівській на початку ХХ століття жив видатний діяч України, а на вулиці Воровського (тоді вона називалася Бульварно-Кудрявська), 26, у колишньому приміщенні Товариства сприяння початковій освіті, Б.ГРІНЧЕНКО читав лекції та проводив літературно-мистецькі вечори.

В мерії також нагадали, що наприкінці квітня минулого року у приміщенні ректорату на вулиці Воровського, 18/2 відбулося відкриття Музею Бориса Грінченка.

До речі. Обласний громадський оргкомітет у Чернігові звернувся до міської ради з пропозицією перейменувати вулицю Воровського, на якій розташована "Просвіта", активним діячем якої був свого часу Б.Грінченко, на вулицю імені гетьмана Івана Мазепи.Теги:перейменування, 20-річчя незалежності, Просвіта, Чернігів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar