Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
СУСПІЛЬСТВО
Огляд газети "Сіверщина" за 16 лютого
16-Лют-17 471 5.0 0
Черговий номер газети "Сіверщина", яка виходить щотижня і яку можна передплатити по всій Україні, велику увагу приділяє темі блокади окупованих Росією територій. Також традиційно газета розповідає про двох героїв АТО з Чернігівщини, які загинули від російських найманців.

Перша сторінка присвячена темі затримання працівниками СБУ начальника департаменту житлово- комунального господарства обласної державної адміністрації Юрія Євтушенка.

Намагання перевізників у Чернігові підвищити вдвічі тариф на проїзд "Сіверщина"назвала гостро: "Мафія Вакуленків хоче проїзд по 7 гривень?". Також на сторінці життя Чернігівщини багато іншої інформації - з пікету у Бахмачі, з пожежі у Жуклі тощо.

"Чи хочуть медичні заклади економити бюджетні кошти? - питає в дослідженні на редакційній сторінці газета "Сіверщина". Мова, зокрема, йде про онкологічний диспансер та обласну лікарню.

Розповідь про чернігівський будинок працелюбства та спортивні новини завершують свіже число газети "Сіверщина".Теги:перевізники, газета Сіверщина, блокада ОРДЛО, СБУЧитайте також

Коментарі (0)
avatar