Головна › Новини › ПОДІЇ
Обласний штаб спротиву: люстраційний комітет створено
01-Квіт-14 1590 0.0 0
Чергове засідання обласного штабу національного спротиву заслухало інформацію про поїздку робочої групи під керівництвом Олександра Мужука по перевірці кордону з Росією в Городнянському та Щорському районах. Із задоволенням відзначено високий моральний дух охоронців українського кордону. Конкретні пропозиції за результатами поїздки будуть передані голові обласної державної адміністрації Володимиру Івашку.

Штаб розглянув питання про створення люстраційного комітету, який вирішено утворити у складі членів самого штабу. Координатора, попри поспішні заяви деяких ЗМІ, не обрано. Голові обласної організації партії "Демократичний альянс" Ігорю Андрійченку доручено розробити критерії люстрації та роботи комітету.

Вирішено звернутися до військової прокуратури з вимогою притягнення до кримінальної відповідальності за зраду командира тральщика "Чернігів" Бориса Палія.

Штаб вирішив, що питання щодо керівника штабу кандидата в Президенти від "УДАРу" є справою самої партії, але у випадку потреби штаб готовий надати допомогу для запобігання дискредитації ідей Майдану призначеннями вчорашніх регіоналів.

Василь ЧЕПУРНИЙ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:кордон, російська окупація, штаб спротиву


Читайте такожКоментарі (0)
avatar