Головна › Новини › ПОДІЇ
Заяви Росії про відведення військ - брехня
04-Квіт-14 871 0.0 0
Адмірал Ігор Кабаненко вважає заяви російського керівництва про відведення військ від кордонів України пропагандистськими трюками, під прикриттям яких Росія нарощує підготовку до вторгнення в Україну. Про це він сказав в ефірі телеканалу БТБ.

Він нагадав, що після заяв Кремля в НАТО однозначно сказали, що не бачать ознак відведення військ від кордонів України.

«Реальні індикатори свідчать про те що, на жаль, як і в минулі часи, заяви РФ, що здійснюється якийсь плановий відвід від наших східних кордонів - вони не відповідають дійсності. Навіть ми бачили ролик, як один із механізованих батальйонів здійснює відхід на Самару. Але все це знаєте: пропагандистські трюки», - сказав адмірал.

«Скажу більше - проводиться перегрупування військ, проводиться нарощування окремих компонентів - заміна їх на більш боєздатні, в тому числі президентською гвардією, знаємо про оголошення навчань повітряно-десантних військ на території Білорусі, знаємо, що нікуди не ділася стратегічна авіація, яка перебазована до наших кордонів, з’явилися нові елементи - розвідувальний корабель РФ проводить розвідку наших територіальних вод поблизу Одеси. Й інші індикатори свідчать, що агресивні наміри РФ відносно України нікуди не ділися. Якщо б дійсно були наміри Кремля відвести війська - ми б побачили: рух колон, залізничні ешелони, прибуття їх в пункти постійної дислокації, на жаль, цього не відбувається - ці індикатори свідчать, що ситуація залишається напруженою», - вважає Кабаненко.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:кордон, брехня Росії, Україна - Росія, російська окупація, Кабаненко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar