реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Новгород- Сіверський під ударами

Учора ввечері росіяни атакували Новгород-Сіверський. Для ударів використали «гербери». Були влучання по території підприємства харчової промисловості та комерційної нерухомості.

Пошкоджене приміщення адмінкорпусу. На місці іншого удару працювали вогнеборці - там загорілася складська будівля. про це повідомив телеграм- канал начальника ОВА Вячеслава Чауса.

Протягом доби ворог завдав 26 ударів по Чернігівщині. 48 вибухів. Найбільше - це FPV-дрони в прикордонні.



Теги:Чаус, російсько - українська війна, дрони, Новгород- Сіверський


Читайте також






Коментарі (0)
avatar