Новгород- Сіверський під ударами
Учора ввечері росіяни атакували Новгород-Сіверський. Для ударів використали «гербери». Були влучання по території підприємства харчової промисловості та комерційної нерухомості.
Пошкоджене приміщення адмінкорпусу. На місці іншого удару працювали вогнеборці - там загорілася складська будівля. про це повідомив телеграм- канал начальника ОВА Вячеслава Чауса.
Протягом доби ворог завдав 26 ударів по Чернігівщині. 48 вибухів. Найбільше - це FPV-дрони в прикордонні.
Пошкоджене приміщення адмінкорпусу. На місці іншого удару працювали вогнеборці - там загорілася складська будівля. про це повідомив телеграм- канал начальника ОВА Вячеслава Чауса.
Протягом доби ворог завдав 26 ударів по Чернігівщині. 48 вибухів. Найбільше - це FPV-дрони в прикордонні.
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



