реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Новгород- Сіверщина без електрики

Внаслідок атаки ворога пошкоджено енергооб'єкт у Новгород-Сіверському районі. Знеструмлено понад 14 тисяч абонентів району. Про це повідомляє "Чернігівобленерго".

Енергетики приступлять до аварійно-відновлювальних робіт щойно дозволить безпекова ситуація.



Теги:зенструмлення, Чернігіобленерго, російсько - українська війна


Читайте також






Коментарі (0)
avatar