Масштабне знеструмлення на Чернігівщині
Сьогодні з ночі більшість Чернігівщини була без електрики. Як повідомили в "Чернігівобленерго", було пошкоджено важливий енергооб'єкт у Ніжинському районі.
Знеструмлено 340 тисяч абонентів у містах Чернігів і Прилуки, Чернігівському і Прилуцькому районах.
Зараз енергетики почали повертати світло абонентам.
Росія атакувала Холминську громаду: зафіксовано 7 влучань по території Холмів — на одному з підприємств виникла пожежа. На щастя, без постраждалих, — повідомляє обласна військова адміністрація.
Також вчора о ~16:30 у Перелюбі на Корюківщині ворожий дрон атакував автомобіль.Також сьогодні зранку БПЛА кацапів влучив у промислове підприємство в Чернігові. Інформація про наслідки уточнюється.
Сьогодні вранці був удар БПЛА в Чернігові по промисловому підприємству.
Знеструмлено 340 тисяч абонентів у містах Чернігів і Прилуки, Чернігівському і Прилуцькому районах.
Зараз енергетики почали повертати світло абонентам.
Росія атакувала Холминську громаду: зафіксовано 7 влучань по території Холмів — на одному з підприємств виникла пожежа. На щастя, без постраждалих, — повідомляє обласна військова адміністрація.
Також вчора о ~16:30 у Перелюбі на Корюківщині ворожий дрон атакував автомобіль.Також сьогодні зранку БПЛА кацапів влучив у промислове підприємство в Чернігові. Інформація про наслідки уточнюється.
Сьогодні вранці був удар БПЛА в Чернігові по промисловому підприємству.
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



