Знову без світла
Пошкоджено енергооб'єкт через атаку в Ніжинському районі. Про це повідомляє "Чернігівобленерго".
Знеструмлено 380 000 абонентів у містах Чернігів, Прилуки, Ніжин, Славутич, Чернігівському, Ніжинському і Прилуцькому районах. Відновлювальні роботи дали змогу підключити уже значну частину споживачів.
Знеструмлено 380 000 абонентів у містах Чернігів, Прилуки, Ніжин, Славутич, Чернігівському, Ніжинському і Прилуцькому районах. Відновлювальні роботи дали змогу підключити уже значну частину споживачів.
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



