реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Знову без світла

Пошкоджено енергооб'єкт через атаку в Ніжинському районі. Про це повідомляє "Чернігівобленерго".

Знеструмлено 380 000 абонентів у містах Чернігів, Прилуки, Ніжин, Славутич, Чернігівському, Ніжинському і Прилуцькому районах. Відновлювальні роботи дали змогу підключити уже значну частину споживачів.



Теги:Чернігіобленерго, зенструмлення, російсько - українська війна


Читайте також






Коментарі (0)
avatar