реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Нова Зеландія передала МЗС України ноту про приєднання до спільної декларації Кримської платформи

Кримська платформа продовжує залучати нових країн-учасників, які підтримують Україну у питаннях реінтеграції окупованих територій.

Зокрема, Нова Зеландія, яка не брала участі в саміті, приєдналася до спільної декларації по Криму, про що в середу, 25 серпня, повідомила прес-служба МЗС.

«Посол Нової Зеландії в Україні Мері Терстон передала МЗС України ноту про приєднання до спільної декларації Кримської платформи», - йдеться в повідомленні.

У свою чергу, зустріч з послом провів заступник міністра Євген Єнін. Дипломати відзначили високий рівень співпраці в рамках міжнародних організацій, а також обговорили інші актуальні питання співпраці, взаємодію в протидії глобальним викликам, зокрема, пандемії COVID-19, кібератакам і гібридним загрозам.

Наразі ведуться переговори щодо взаємного визнання документів про вакцинацію проти COVID-19 і опрацьовуються питання про спрощення візового режиму Нової Зеландії для українців.

Варто нагадати, що в першому саміті Кримської платформи взяли участь 47 країн, а за його підсумками було підписано декларацію, до якої можуть приєднатися всі охочі країни.

Джерело: Матриця СвободиТеги:Кримська платформа, деокупація, декларація Кримської платформи, Крим, МЗС України, окупація, дипломатія, анексія, україна, Нова Зеландія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar