реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ
Недолугу постанову НКРЕ треба скасувати!
04-Лют-20 428 5.0 0
На сьогоднішній день ми маємо ситуацію, у якій наші виборці, містяни, керівники господарюючих суб’єктів, керівники комунальних підприємств, які є споживачами газу, обурені тією методикою сплати за газ, яка запроваджена з 1 січня НКРЕКП.

Це та методика, яка передбачає платежі за «розподіл і доставку» газу з розрахунку 1/12 в місяць, виходячи з обсягу спожитого газу за попередній газовий рік. Наразі це з 1-го жовтня 2018 року по 30 вересня 2019 року.
Люди взагалі не розуміють, що таке дві платіжки, одна за транспортування, одна за «розподіл і доставку». Чим відрізняються транспортування і доставка? Окрім того, багато людей, які з різних причин взагалі виїхали на роботу чи ще кудись, навіть при вимкненому опалені отримали нараховані платежі за газ. Люди обурені, бо вони не спожили газ, але мусять платити за нього. І це абсолютно справедливе обурення, яке я, як міський голова і як громадянин підтримую.

Така система є демотивуючою та несправедливою. Вона вимиває обігові кошти та шкодить розвитку економіки.
Візьмемо приклад Чернігівського «Облтеплокомуненерго». В сезоні 2017-18 років спожило 81 млн. кубів природнього газу, але зараз воно споживає розрахунково 65 млн. кубів. Фактично на 25% відбувається скорочення. А розрахунки – на основі минулого року. З яких коштів підприємство сплачуватиме за цим тарифом влітку, коли населення не платить за спожиту послугу?

Це є ненормальна ситуація. При всій повазі до Президента України, до прем’єр-мінстра та уряду - ми хочемо, щоб вони додатково звернули увагу на ці речі. Не можуть люди платити за неспожите – це неправильно. За таким принципом ми зараз повинні будемо порахувати, скільки споживали хліба, цукерок чи що там ще купуємо в магазині - і платити наперед, хай вони завозять виходячи з 1/12!

Цю недолугу постанову НКРЕ потрібно негайно скасувати!

Владислав АТРОШЕНКО


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Владислав Атрошенко, платіжки за газ, НКРЕ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar