Головна › Новини › ПОГЛЯД
Не панікуйте, але чітко виконуйте всі вимоги лікарів , -рабин Одеси до юдеїв
29-Бер-20 299 0.0 0
Таку рекомендацію всім дав головний рабин Одеси і Півдня України Авраам Вольф у своєму відеозверненні, опублікованому на Facebook-сторінці Федерації Єврейських Громад СНД.

«Одного разу була епідемія в одному з міст, де жило дуже багато євреїв, і там жив один святий чоловік. Він йшов вулицею і зустрів ангела смерті. Він його запитав – скільки ти збираєшся тут людей забрати. Він йому сказав – 5 тисяч. Минув час, в кінці епідемії виявилося, що померли 15 тисяч осіб. І цей святий чоловік знову йшов вулицею і зустрів знову ангела смерті, Він його запитав – ти ж обіцяв 5 тисяч, чому ти забрав 15 тисяч? Він сказав – я забрав 5 тисяч за епідемії, а 10 тисяч померли від страху», – повідомив рабин.

За його словами, це дуже важлива історія, бо, з одного боку, потрібно зрозуміти — паніка не потрібна, треба бути спокійним. При цьому треба робити те, що кажуть компетентні служби.

«Все, що нам кажуть, ми зобов’язані зробити, і ми не маємо права не слухати те, що нам говорять. Але нашими думками залишаються наші руки. Думайте добре і буде добре. Думайте, що ми будемо живі, думайте, що ми будемо здорові, і так воно все і буде. Творіть добро саме в такий важкий час, думайте добре і буде добре», – вважає рабин.
РІСУ


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Одеса, юдеї, короновірус, Епідемія


Читайте такожКоментарі (0)
avatar