реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Не чіпали б Залужного!

Валерій Залужний сьогодні — це єдина людина зі всього військово-політичного естеблішменту, яка має бездоганну репутацію та по-справжньому обʼєднує український народ.

Президент Зеленський мав би бути дуже вдячним Залужному, бо саме Головкому вдалося те, чого, на жаль, не вдалося Президенту — єднання українського суспільства.

За відсутності уряду національної єдності (який мав би бути створений під час повномасштабної війни, якщо влада переймалася б винятково національними, а не особистими інтересами в своїй роботі) Залужний зміг згуртувати українців різних політичних вподобань, ідей та поглядів. Віра в Головнокомандуючого та беззаперечна повага до нього дає надію і тримає менталочку абсолютної більшості українців сьогодні, можливо, навіть краще, ніж це зробив би союз влади з опозицією (бо останній навряд зміг би бути щирим і не штучним).

Тож, відкривати рота на Залужного сьогодні — це абсолютно свідомо виступати проти єдності в Україні. Дискредитувати Залужного — це дискредитувати українську армію та вбивати віру українського народу в нашу перемогу. А сумніватися в Залужному, критикувати те, що він не погодив свою статтю з ОП (з ким, з подоляківськими мамкіними піарниками? Може, ще до Шустера треба було сходити на інтервʼю?), або що він десь не там і не на часі пише дисертацію — це і є дискредитувати пана Головнокомандуючого.

Навіщо це робиться? Мотивів може бути багато, при чому кожен другий не виключає наявність першого (те, що Безугла та інші хомʼячки з ОП роблять такі вкиди випадково, звісно, не вірю): промацування суспільства на «міцність» (побачити реакцію, полякати, забрехати, словом — маніпулювати народом); відволікання від важливих обговорень (корупція, вибори, «заморозка війни» тощо) в публічному інформаційному просторі; підняття рейтингів Зеленському за рахунок «розвінчання» безумовного авторитету Залужного/його помічників; зняття з себе відповідальності за провалені воєнні операції, підготовку до війни, мобілізацію тощо шляхом перекладання на військове керівництво країни… тощо тощо тощо.

Але. Варто розуміти, що дискредитувати Залужного наразі — це не тільки постріл собі в обидві ноги. Це, перш за все — постріл в єдність українського суспільства, яка і так, перепрошую, часом достатньо крихка. Тож, якщо влада таки наважиться натиснути на цей курок, це стане не просто їх остаточним вироком, це буде мати ефект рикошету під кутом 180 градусів.

Оксана БАЙЛОТеги:ЗСУ, Оксана Байло, Залужний


Читайте такожКоментарі (0)
avatar