реклама партнерів:
Головна › Новини › МЕДИЦИНА

Народна медицина врятує ваше серце

Хвороби серця є найпоширенішими недугами, як на сучасному світі, так і впродовж століть.

Висока інтенсивність життя при підвищеному нервово-емоційному фоні та в поєднанні з низькою фізичною активністю є основними чинниками ризику захворювань серця у наш час. Найбільш поширеними захворюваннями серцево-судинної системи є ішемічна хвороба серця, гіпертонічна хвороба та атеросклероз. Як правило, вони супроводять один одного і посилюють перебіг кожної окремої хвороби.

У лікуванні ішемічних болів у серці (грудна жаба) знахарі вважали якнайкращим засобом відвар глоду. Його готували так: 6 столових ложок плодів глоду і 6 столових ложок пустирника заливали 7 стаканами крутого окропу (не кип'ятити). Каструлю з глодом і пустирником тепло укутати і поставити настоюватись на добу. Процідити і віджати через марлю набряклі ягоди. Зберігати готовий відвар в холодному місці. Приймати по стакану 3 рази на день. Не підсолоджувати. Для поліпшення смаку можна змішати з відваром шипшини, завареної так само.

Також від болів в серці, що супроводжуються задишкою допомагав наступний рецепт: на 1 л меду - 10 лимонів і 5 голівок часнику. Віджати з лимонів сік. Часник очистити, промити і пропустити через м'ясорубку. Всі компоненти змішати, викласти в скляну банку, закрити її кришкою і поставити настоюватись в прохолодне місце. Через тиждень суміш можна приймати по 4 чайних ложки 1 раз на день (після прийому кожної ложки робити перерву на 1 хвилину) за 20-30 хвилин до їди.

При болях в області серця і супутніх порушеннях сердечного ритму, викликаних нервово-емоційною напругою, нерідко використовуються седатівні збори. Рослини в седатівних зборах мають виражену спазмолітичну, судинорозширювальну і седатівну дію. Прийом цих препаратів знімає нервову напругу і покращує сон. Наприклад, можна взяти по 1 столовій ложці листя м'яти і листя вахти трилистної, по 1 чайній ложці шишок хмелю звичайного і коріння валеріани лікарської. Засипати збір в емальований посуд, залити 2 стаканами окропу, настоювати під кришкою протягом 15 хв, потім процідити. Приймати по 1/4 стакана 4 рази на день.

Від високого артеріального тиску допоможе наступний рецепт: взяти стакан морквяного і бурякового соку, додати сік одного лимона і трохи натертого хріну, заздалегідь вимоченого у воді не менше 36 годин. Все змішати із стаканом меду і приймати отриману суміш через 2 - 3 години після їжі по столовій ложці протягом 2 місяців.

При порушеннях сердечного ритму допомагає споживання свіжих ягід чорної смородини. Для поліпшення обміну речовин в сердечному м'язі використовуйте мелені ягоди калини разом з кісточками. Якщо з'явилися сердечні або ниркові набряки, то фініки, що мають виражену сечогінну дію, допоможуть усунути їх.

Але головне - пам'ятати, що займатися своїм здоров'ям не пізно, ні в 30 років, ні в 60. Чотири загальних правила профілактики виникнення хвороб серця включають вживання фруктів і овочів щодня, фізичну активність, по 2,5 години на тиждень, відмову від куріння і підтримку ваги в нормі. Ці заходи у поєднанні з досвідом лікування сердечних недуг, залишених нашими предками, допоможуть Вам поліпшити роботу серця і досягти здорового стану.

Велика родина



Теги:ішемія, сердечні хвороби, задишка, народна медицина, високий тиск


Читайте також






Коментарі (0)
avatar