Нарешті в Чернігові буде Довженко
Дивно, що в Чернігові досі нема пам'ятника земляку, якого наче ж шанувала радянська влада. А вулиця його імені розташована так далеко, що мало хто з чернігівців її знає. Проте вже скоро в Чернігові буде встановлено пам’ятник українському письменнику, класику світового кінематографу Олександру Довженку, 120-у річницю з дня народження якого Чернігівщина святкує наступного року.
17 травня за дорученням голови облдержадміністрації Володимира Хоменка заступник голови облдержадміністрації Віктор Геращенко провів робочу нараду щодо питання встановлення пам’ятника.
У нараді взяли участь заступник Чернігівського міського голови Олександр Сердюк, керівники управління містобудування та архітектури ОДА, Департаменту культури і туризму, національностей та релігій ОДА, науковці, архітектори. Також у нараді взяв участь відомий меценат Юрій Коптєв, за сприяння якого виготовлено бронзову скульптуру Олександра Довженка (автор – Віктор Липовка).
Учасники наради ознайомилися з пропозиціями фахівців, обговорили концепцію благоустрою території поблизу майбутнього пам’ятника та інші питання.
Про це повідомили у Чернігівській ОДА
| Читайте також |
| Коментарі (4) |
|
| |



