реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Начальник поліції - агент ФСБ

СБУ повідомила про підозру екскерівнику поліції Вінниччини Антону Шевцову у готуванні для фсб «плану» терактів проти мирних жителів України. Повідомляє СБУ.

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази вини ще одного агента фсб. Поплічником ворога є колишній очільник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Антон Шевцов, який з 2016 року перебуває у тимчасово окупованому Севастополі та набув громадянство російської федерації, - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що він за власної ініціативи сприяв спецслужбі рф у проведенні розвідувально-підривної діяльності проти України.

Свої «рекомендації» щодо розхитування внутрішньо-політичної обстановки в нашій державі він також передавав обвинуваченому в держзраді колишньому нардепу Володимиру Сівковичу. Встановлено, щсаме Шевцов після повномасштабного вторгнення особисто розробив для фсб так званий «План щодо проведення диверсійної роботи на території України», - зазначається в повідомленні.

У СБУ повідомляють, що куратором цього «проєкту» було призначено співробітника 5-ї служби фсб Косенка М.Ю.

Цей «документ» передбачав проведення агресором серії вибухів на об’єктах цивільної інфраструктури в різних регіонах нашої держави. Відповідно до розробленого «сценарію» після терактів мали відбутись показові затримання «винних» та публічно пролунати сфабриковані звинувачення у їх причетності до руху опору, - зазначається в повідомленні.

Також повідомляється, що усе це планували широко оприлюднювати в інформпросторі через основні рупори кремля та підконтрольні Telegram-канали.

Таким чином москва планувала дискредитувати Україну на міжнародній арені та спробувати виправдати окупацію частини території нашої держави. Крім того, Шевцов, із залученням відомого прокремлівського пропагандиста, розробив медіапроєкт із псевдопошуку «українських військовополонених». У такий спосіб ворог хотів створити передумови для вербування родичів українських захисників, а також дискредитації політичної та військової влади нашої держави. Вказаний проєкт було затверджено куратором з фсб Косенком М.Ю. та його керівництвом, - інформує СБУ.

Крім того, ворожий агент надавав своїм кураторам з фсб інформацію про колишніх українських правоохоронців, яких пропонував залучати до розвідувально-підривної діяльності проти України.

Антон Шевцов певний час був начальником поліції в Чернігові.Теги:СБУ, зрадник, Вінниця, Поліція, широка війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar