реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ

Вирок колаборанту з Луганщини допомогли винести правоохоронці Чернігівщини

За матеріалами Служби безпеки України до 5 років позбавлення волі заочно засуджено редактора проросійського видання «Сватовский вестник», який публічно закликав приєднатися до рф. Сватове – на Луганщині, але розслідування злочинної діяльності ворожого поплічника проводилось співробітниками СБУ у Чернігівській області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.

Як повідомила прес- група управління СБУ, розслідуванням встановлено, що зрадник Сергій Кривонос влітку 2022 року добровільно перейшов на посаду редактора газети, яка належить «холдингу» пропагандистських ЗМІ «Луганьмедиа». Під його редагуванням на шпальтах газети публікуються агітаційні матеріали на підтримку росії та окупаційної влади.

«Перебуваючи на «посаді» та виконуючи вказівки окупантів, ворожий пропагандист через соціальні мережі та телеграм-канали публічно закликав громадськість взяти участь у референдумі та проголосувати за приєднання тимчасово окупованої території Луганської області до складу держави-агресора » - йдеться в повідомленні прес- групи.

За рішенням суду зрадника визнано виним за ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.Йому призначено покарання – 5 років позбавлення волі. Наразі колаборант перебуває на тимчасово окупованій території Сходу України. Але співробітники Служби безпеки проводять комплексні заходи для притягнення його до відповідальності.Теги:зрадник, СБУ, широка війна, Сватове


Читайте такожКоментарі (0)
avatar