Головна › Новини › КРИМІНАЛ
На родину фермера напали і пограбували
11-Груд-19 1374 0.0 0
10 грудня 2019 року близько 18.00 у смт Понорниця Коропського району на Кобизського Юрія Петровича, голову фермерського господарства «Білі роси», було здійснено розбійний напад. Про це повідомив народний депутат Максим Зуєв.

"Невідомі особи в масках зі зброєю (пістолети), у кількості п’яти осіб, проникли до подвір’я та нанесли удар родичу господаря, який в цей час знаходився у подвір’ї, в наслідок чого останній втратив свідомість, після чого ввірвались до помешкання Кобизького Ю.П. Погрожуючи, зв’язали його та дружину і вимагали гроші та цінності.

Господарів замкнули на горище будинку. Грабіжники заволоділи значною кількістю грошей і зникли" - повідомляє нардеп.

Відкрито кримінальне провадження за ст.187.4 Кримінального кодексу України.

З цього приводу Максим Зуєв направив депутатське звернення начальнику Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Альохіну Е.В. щодо взяття під особистий контроль розслідування кримінальної справи за фактом нападу та пограбування Кобизького Ю.П.

"Також, у терміновому порядку повідомив голову Чернігівської обласної державної адміністрації Прокопенка А.Л. та голову Національної поліції України Клименка І.В." - пише нардеп.Теги:Максим Зуєв, фермери, Понорниця, поліція, розбійний напад


Читайте такожКоментарі (0)
avatar