На Новгород- Сіверщині росіяни убили українця
Внаслідок російського удару дронами по Новгород-Сіверському району одна людина загинула, ще двоє постраждали, — повідомили в ДСНС Чернігівщини.
Після атаки загорілися автомобіль та складська будівля агропідприємства. Пожежі ліквідували рятувальники.
Після атаки загорілися автомобіль та складська будівля агропідприємства. Пожежі ліквідували рятувальники.
| Читайте також |
| Коментарі (0) |



