реклама партнерів:
Головна › Новини › Гаряча точка

На День прапора у Чернігові УНП ремонтувало найбільший стяг України. Фото

23 серпня 2011 року, в День Державного Прапора України, у Чернігів із Харкова привезли найбільший державний прапор України, який занесений до Книги рекордів України у вересні 2007 року.
Його розміри: 45х30 метрів, загальна площа розгорнутого стяга – 1350 кв. м.
Активістам та прихильникам Української народної партії довелось зашивати полотнище прапора, пошкоджене 20 серпня у Харкові членами громадської організації «Молоді регіони».

Розгортання державного прапора в Чернігові стане головною подією святкування громадськістю міста 20-річчя незалежності України. Нагадуємо, патріотична акція відбудеться 24 серпня о 10.30 біля Катерининської церкви.

Прес-служба Чернігівської обласної організації УНП
Довідково:

У Харкові регіонали порвали найбільший Державний прапор

20 серпня 2011 р. у Харкові під час акції Української народної партії представники молодіжного крила Партії регіонів намагалися перешкодити розгортанню Державного прапора України. Під час розгортання найбільшого прапора України на майдані Свободи члени організації «Молоді регіони» почали встановлювати свої партійні намети.

«Регіонівці» спровокували сутичку з активістами УНП, які прийшли підтримати акцію обласної організації УНП та у кількох місцях серйозно пошкодили синьо-жовте полотнище. При цьому близько десятка міліціонерів, які мали забезпечувати охорону громадського порядку, не втручалися у конфліктну ситуацію й не реагували на скарги громадян та депутатів Харківської обласної і міської рад.
За словами голови Харківської обласної організації УНП Василя ТРЕТЕЦЬКОГО, провокація була свідомо спланована і організована місцевим керівництвом Партії регіонів за сприяння харківської міліції. Тому вже сьогодні порушення громадського порядку з боку представників ПР і бездіяльність міліції він оскаржить до прокурора міста Харкова.
ТРЕТЕЦЬКИЙ також повідомив, що ще 10 серпня 2011 р. Харківська обласна організація УНП подала повідомлення про проведення 20 серпня в 11.00 на майдані Свободи акції «Рідний прапор нас єднає», а згодом в Інтернеті з’явилася інформація, що подібну акцію з розгортанням свого державного прапора планують і «Молоді регіони».
Попри те, що захід регіоналів був запланований на неділю, 21 серпня, уже 20 серпня з 10 години ранку вони почали розгортати свій державний прапор. Координатором цього заходу був депутат Харківської міськради від ПР, керівник депутатської групи «Молоді регіони» Максим Мусєєв. Він же, за словами очевидців, керував і діями провокаторів.
Незважаючи на це, харків’янам вдалося розгорнути на майдані Свободи найбільший державний прапор, а по закінченні акції вони заспівали гімн України.
Акція «Рідний прапор нас єднає» зібрала у Харкові близько 200 осіб, після чого «бойовий» прапор, пошкоджений вандалами, було згорнуто і відправлено у Чернігів, де також відбудеться вшанування державного прапора.

Коментарі (0)
avatar