реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
На Чернігівщині 36 осіб за корупційні злочини постали перед судом
11-Груд-15 928 0.0 0
З початку року, за процесуального керівництва органів прокуратури області, слідчими правоохоронних органів направлено до суду 32 обвинувальних акта у кримінальних провадженнях про корупційні злочини стосовно 36 корупціонерів. З них 18 обвинувальних актів про одержання неправомірної вигоди 22 хабарниками. Досудове розслідування половини з них здійснювали слідчі прокуратури.

Викриті на хабарництві – представники влади та особи, уповноважені на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування. Зокрема, за одержання неправомірної вигоди до кримінальної відповідальності притягнуто п’ятьох міліціонерів, одного співробітника державної служби з надзвичайних ситуацій, двох очільників місцевих рад та посадовців контролюючих органів.

Судитимуть також керівників управління ветеринарної медицини в області та керівника комунального підприємства Чернігівської міської ради.

Крім цього, до суду скеровано обвинувальний акт стосовно голови райдержадміністрації, який, за даними слідства, одержав 45 тис грн за видачу розпорядження, необхідного для зміни цільового призначення земельної ділянки.

Також розпочато судовий розгляд провадження про заволодіння заступником департаменту Чернігівської облдержадміністрації 30 тис грн та розтрату 6 тис грн бюджетних коштів, виділених на проведення влітку цього року міжнародного фестивалю.

На стадії закінчення перебуває досудове розслідування у кримінальному провадженні про одержання неправомірної вигоди головою районної виборчої комісії області за реєстрацію спостерігачами на місцевих виборах у жовтні від політичної партії громадян без їх відома.

Завершується розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього голови обласної виборчої комісії (іншої області) в одержанні неправомірної вигоди під час проведення місцевих виборів за укладання від імені комісії договорів про надання послуг з підприємцем.

Виявлено також факти адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. Зокрема, з початку року спеціально уповноваженими суб'єктами складено і направлено до суду 42 адміністративних протоколи, переважна більшість з яких (26) – органами прокуратури.

Наразі розглянуто судами з притягненням винних до відповідальності 38 протоколів. Оштрафовано держслужбовців, серед яких колишній мер одного з міст області, депутати місцевих рад, посадовці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

За порушення вимог фінансового контролю до адміністративної відповідальності притягнуто 3 співробітників пенітенціарної служби, за не урегулювання конфлікту інтересів – 1 посадовця райдержадміністрації.

Робота прокуратури та інших правоохоронних органів області щодо протидії та запобігання корупції триває.

Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів, зв’язків
з громадськістю та засобами масової інформації


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:управління ветмедицини, хабарники, прокуратура Чернігівської області, Корупція


Читайте такожКоментарі (0)
avatar