реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Московська церква незаконно користується Єлецьким монастирем

26 жовтня 2023 року, Господарський суд Чернігівської області прийняв рішення по справі за позовом Управління Чернігівської єпархії Української православної церкви московського патріархату до Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів Стародавній» та відмовив у задоволенні позовних вимог щодо визнання договору поновленим.

Отже, суд погодився з позицією МКІП та заповідника «Чернігів Стародавній». Договір про безоплатне користування комплексом споруд від 2016 року не вважається поновленим, а управління Чернігівської єпархії Української Православної церкви московського патріархату з 15 вересня 2021 року дотепер незаконно, без будь-якої правової підстави користується державним майном – приміщенням пам’ятки архітектури національного значення – Єлецьким монастирем, до складу якого також входять Успенський собор, Північні келії, Східні келії, Південно-західні келії та Мури з брамами.

Отже, геть московський монастир з українського давнього монастиря!Теги:УПЦ МП, господарський суд, Єлецький монастир, НАІЗ Чернігів стародавній


Читайте такожКоментарі (0)
avatar