Головна › Новини › Спецакції
Молодіжні п'ятниці у "Просвіті"
21-Лис-11 953 0.0 0
В прес-клубі «Просвіта» зустрічалися лідери молодіжних громадських організацій та представники відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.
Представники громадськості говорили про конкурс проектів програм відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради на наступний рік.
Керівник відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради В’ячеслав Голуб привітав учасників зібрання та зауважив, що Відділ проводить конкурс проектів не один рік, який має розвиток:

- Ми намагаємося враховувати бажання молодіжних організацій, які до нас надходять. Іноді буває таке, що ми зіштовхуємося із закидами про те, чому ми оголошуємо саме такі теми, а не інакші. Разом з «Молодою Просвітою» спробуємо проаналізувати, що є пріоритетами в молодіжній політиці на місцях, що молодь хоче запропонувати. Ми готові до рекомендацій запропонованих молодіжами тем, на наступний рік.

Ірина Черенько, голова Центру прогресивної молоді «Апельсин» запропонувала додати до Конкурсу «Екологічне виховання» та «Волонтерство»:
- Для молодіжних організацій, які починають, екологічне виховання та волонтерство - не важка ноша. І, як раз для них робота за цими темами було б початком своєї діяльності: як працювати з проектами, як бути партнерами.

Валерій Семенець, заступник керівника відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради наголосив, що конкурс проектів розвивається динамічно:
- У першому конкурсі проектів взяли участь 3 проекти від 2 молодіжних організацій. Але в останньому конкурсі взяли участь 25 проектів від 11 організацій. Тобто тенденція кожного року веде до збільшення. А, взагалі, на всіх етапах проведення Конкурсу, взяли участь 27 громадських організацій з 67 повністю профінансованими проектами, 12 отримали часткове фінансування, що складає суму у 190 тисяч гривень за 7 років.

Виділення грошей на підтримку молодіжних та дитячих організацій Чернігова вкрай слабка. Тому лідери «молодіжок» запропонували в наступній зустрічі обговорити питання збільшення фінансування. Планується підготувати звернення від громадських організацій до депутатів чернігівської міської ради.

Нагадаємо, що молодіжна громадська організація «Молода Просвіта» в Прес-клубі «Просвіта» розпочинає серію круглих столів: «Молодіжна політика в Чернігові: реалії та перспективи». Під час робочих зустрічей планується підготовка пропозицій до органів місцевого самоврядування.Теги:гранти, Просвіта, міська рада, молодіжна політика, Чернігів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar