реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Митрополитів московської церкви таємно госпіталізували з короновірусом
18-Квіт-20 502 0.0 0
Очільник УПЦ МП митрополит Онуфрій заразився коронавірусом і його таємно госпіталізували. Про це Релігійній правді повідомили джерела у Києво-Печерській лаврі.

Також коронавірус виявили у митрополита УПЦ МП Антонія та ректора Київської духовної академії при Києво-Печерській лаврі єпископа Сильвестра. Наразі вони також госпіталізовані.

Раніше коронавірусну інфекцію підхопили намісник Києво-Печерської Лаври Митрополит Павло та настоятель Свято-Троїцького Іонинського монастиря єпископ УПЦ МП Іона.

За даними джерел "Релігійної правди", митрополити Онуфрій та Антоній проходили тест на коронавірус анонімно, і були госпіталізовані під чужим іменем. Так вчинили з метою убезпечити УПЦ МП від звинувачень напередодні Великодня.

Ввечері 17 квітня митрополит Антоній з’явився у програмі «Свобода слова Савіка Шустера». Він залишив клініку на цей час та поїхав до Києво-Печерської Лаври, щоб взяти участь в прямому ефірі, про який була домовленість заздалегідь.

Нагадаємо, представники УПЦ МП до останнього моменту ігнорували карантинні вимоги, закликали вірян ходити до церкви, попри ризик спалаху COVID-19.

13 квітня мер Києва повідомив, що Києво-Печерську лавру закривають на карантин за рішенням комісії з надзвичайних ситуацій столиці. Тести на коронавірус пройшли 230 ченців і 68 семінаристів.

17 квітня помер вже третій чернець Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Никодим. Напередодні померли насельники Києво-Печерської лаври монахи Нектарій і Наум.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Києво- Печерська лавра, короновірус, мирополит Онуфрій, УПЦ МП, моровиця


Читайте такожКоментарі (0)
avatar