реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Місто мертвих зростає
23-Чер-18 563 1.0 0
22 червня, на пленарному засіданні Чернігівської міської ради затверджено викупну ціну кількох земельних ділянок для суспільних потреб. А саме, для розширення площі діючого міського кладовища «Яцево». Повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Загалом у власників земельних ділянок (паїв) планується викупити 3 земельні ділянки сільськогосподарського призначення сумарною площею 3,6878 га. Експертну грошову оцінку цих ділянок було проведено приватним підприємством «Десна – Експерт – М» у встановленому законодавством порядку. Відповідно до експертизи орієнтовна викупна ціна становить 130 тис грн за 1 га. Перша ділянка – 1,2226 га – 155 780 грн, друга – 1, 2113 га – 154 340 грн та третя – 1,2539 га – 159 768 грн.

У ході обговорення в депутатській залі було поставлено запитання, чи можливо земельні ділянки для таких суспільних потреб вилучати безкоштовно в судовому порядку. З цього приводу начальник Управління ЖКГ Ярослав Куц пояснив, що відповідно до Конституції України (ст.41) право приватної власності є непорушним.А примусове відчуження об'єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості.

Також окремі депутати висловилися про те, що оціночна вартість за 1 га мала би бути меншою. Проте Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що на його думку, в 40 доларів США за сотку для землі фактично в місті завищено називати необ’єктивно.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Яцево, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar